منو اشيا عمودي
صفحه اصلي
آخرين ويرايش سایت
آلبوم تصاوير
اخبار
اخبار
اطلاعیه ها
امضای صفحه
اوقات شرعي
بازديدها
پیوندها
جستجو
زمان ديجيتال سرور
گزارش تصویری
لینک های فوتر
منو اصلی - ردیف 1
منو اصلی - ردیف 2
منو دسترسی سریع
منو زبان
نام زیرپورتال
نظر سنجی
نقشه استان
ورود
اخبار

1395/12/23 دوشنبه

خانواده های معظم شهدای اقتصاد و دارایی استان یزد تجلیل شدند

به مناسبت روز شهدا، خانواده های معظم شهدای اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد روز دوشنبه طی مراسمی تجلیل شدند.

معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد در این مراسم با گرامی داشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس از ایثارگری ها و جانفشانی ها آنان و همچنین صبر و شکیبایی خانواده های معظم آنان تجلیل کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد " مجید کرباسی " آسایش و امنیت کشور را مدیون خون های پاک شهدا دانست و اظهار داشت: اگر ایثارگری ها و جانفشانی های این عزیزان نبود ما امروز در امنیت نبودیم.
وی گرامی داشت یاد و خاطره شهدا و تجلیل از خانواده های آنان را یک وظیفه خواند و تصریح کرد: شهدا عزت و سرافرازی را برای کشورمان به ارمغان آوردند و ما باید اهداف و آرمان های آنان را زنده نگه داریم .
در این مراسم خانواده های معظم شهدای با ذکر خاطراتی از عزیزان خود، ایمان ، خلوص و ساده زیستی آنان را یاد آور و بر ادامه راه شهدا تاکید کردند.
در پایان  با اهدای لوح سپاس از خانواده های شهیدان دهقان، مسعود مدققی، حسینعلی دهقانی فیروز آبادی، محمد اسماعیل کلوندی ، محمد حسین و محمد حسن رضایی تجلیل شد.
شهدای اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد در عملیات های مختلف هشت سال دفاع مقدس از جمله والفجر 8 ، خیبر و کربلای 8  به درجه رفیع شهادت نایل شدند.

 

 
امتیاز دهی