منو اشيا عمودي
صفحه اصلي
آخرين ويرايش سایت
آلبوم تصاوير
اخبار
اخبار
اطلاعیه ها
امضای صفحه
اوقات شرعي
بازديدها
پیوندها
جستجو
زمان ديجيتال سرور
گزارش تصویری
لینک های فوتر
منو اصلی - ردیف 1
منو اصلی - ردیف 2
منو دسترسی سریع
منو زبان
نام زیرپورتال
نظر سنجی
نقشه استان
ورود
اخبار

1395/12/21 شنبه

تاکید مدیر کل اقتصاد و دارایی یزد بر استفاده از نظرات کارمندان

مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد با بیان اینکه کارمندان سرمایه های انسانی هر دستگاه هستند بر استفاده از توان، تجربه، تخصص، نظرات، پیشنهادات و انتقادات آنها در امور کاری تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد، " علی نمازی " در نشست و دیدار صمیمی با کارکنان اداره متبوع خود، این قشر را افرادی زحمتکش و پرتلاش یاد کرد و افزود: نیروهای این مجموعه اقتصادی افرادی جوان، متخصص و صاحب نظر در مسایل مالی و اقتصادی هستند.
وی بر ارتباط مستمر مسئولان و مدیران با کارکنان خود تاکید کرد و ضمن قدردانی از تلاش ها و خدمات یکساله آنها اظهار داشت: در کنار فعالیت های کاری، ممکن است مشکلاتی باشد که باید با ارائه پیشنهادات سازنده این مسایل را حل کرد.
وی توجه به قوانین و مقررات، وجدان کاری، همدلی و همبستگی و ارائه خدمت صادقانه به مردم را خواستار و گستردگی کار در بخش های اقتصادی را یاد آور شد و گفت: باید فضایی فراهم شود که کارمندان بتوانند در محیط مناسب و آرام  به مردم خدمت کنند.
نمازی، راه اندازی واحد تحقیق و توسعه را  در دستگاه اجرایی ضروری دانست و گفت: تحقیق و پژوهش جایگاه خاص خود را دارد.
وی برگزاری اردوهای تفریحی، فراهم کردن زمینه انجام سفرهای زیارتی و سیاحتی، برگزاری برنامه های فرهنگی و هنری،  بالا بردن سطح آموزش، دیدار با خانواده کارکنان، و پیگیری مشکلات آنها را گامی مهم و اثر گذار برای ایجاد انگیزه در کارمندان برشمرد.
مدیر کل اقتصاد و دارایی استان یزد در بخش دیگری از سخنانش بر توجه بیشتر کارمندان به خانواده های  خود در کنار کار و تلاش اداری تاکید کرد .
در این دیدار کارکنان اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد ضمن قدردانی از حسن توجه مدیران و مسئولان به مسایل کارمندان،  نقطه نظرات و پیشنهادات خود را برای بهبود شرایط کاری طرح کردند.
 
 

 

 
امتیاز دهی