منو اشيا عمودي
صفحه اصلي
آخرين ويرايش سایت
آلبوم تصاوير
اخبار
اخبار
اطلاعیه ها
امضای صفحه
اوقات شرعي
بازديدها
پیوندها
جستجو
زمان ديجيتال سرور
گزارش تصویری
لینک های فوتر
منو اصلی - ردیف 1
منو اصلی - ردیف 2
منو دسترسی سریع
منو زبان
نام زیرپورتال
نظر سنجی
نقشه استان
ورود
اخبار

1395/12/30 دوشنبه

قدردانی استاندار یزد از تلاش های اقتصاد و دارایی و خزانه استان یزد

استاندار یزد ضمن بازدید از بخش های مختلف اداره کل امور اقتصادی و دارایی و خزانه استان یزد، تلاش های این اداره کل را در سیاست گذاری مسایل اقتصادی، پیشبرد و رونق امور سرمایه گذاری و ساماندهی مسایل مالی ستود.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد، " سید محمد میر محمدی "  در آخرین روز کاری سال95 در این بازدید در جریان فعالیت ها و عملکرد این مجموعه اقتصادی قرار گرفت.
وی در این بازدید که معاونان هماهنگی امور عمرانی و امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری یزد  نیز حضور داشتند تلاش اقتصاد و دارایی و خزانه استان در روز های پایانی سال را یادآور شد و تعامل و همراهی این مجموعه را در ساماندهی مسایل مالی ، استفاده بهینه و مطلوب از منابع  و سرعت عمل در فعالیت ها خوب ارزیابی کرد.
وی  اقدامات انجام شده در زمینه سرمایه گذاری طی یکسال گذشته را ارزنده  خواند و گفت: یکی از اقدامات خوب اقتصاد و دارایی مرمت و بازسازی مرکز خدمات سرمایه گذاری بود که این کار  با همکاری اداره کل میراث فرهنگی استان انجام شد.
وی بر تسهیل امور سرمایه گذاری تاکید کرد و ااظهار داشت: زمینه سرمایه گذاری در استان یزد فراهم است و باید طوری عمل شود که سرمایه گذاران تمایل بیشتری به آن داشته باشند.
استاندار یزد تصریح کرد: باید با جهت گیری های درست زمینه را برای حضور سرمایه گذاران در استان فراهم کنیم تا رونق سرمایه گذاری به وجود آید و  به تبع درآمد های استان افزایش یابد.
وی همچین خواستار تلاش مدیران برای بهبود شرایط اقتصادی در سایر بخش های از جمله صادرات و واردات، رفع مشکلات واحدهای صنعتی و ایجاد اشتغال و تولید شد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد هم اقدامات صورت گرفته در زمینه ایجاد زیر ساخت های خزانه استان را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: همچنین در بخش سرمایه گذاری تلاش های موثری انجام شده است.
" سید محمد رضا سید حسینی" با بیان اینکه یزد در زمینه سرمایه گذاری در کشور پیشتاز است افزود: در سه سال اخیر مسایل مالی ، اقتصادی و سرمایه گذاری شرایط مطلوبی را سپری کرده است و امیدواریم با این تعامل و همکاری در سال  آینده بتوانیم شرایط مساعد تری پیش رو داشته باشیم.
نماینده وزیر و مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد هم با قدردانی از توجه و حمایت استاندار یزد و معاونین استاندار به این اداره کل،گزارشی از روند فعالیت های انجام شده در زمینه های نظارت مالی، ذیحسابی، درآمدها و پرداختی ها در سال  95ارائه کرد وگفت: با تلاش های صورت گرفته و حمایت های مسئولان ارشد استان 100 درصد اعتبارات خزانه اسلامی جذب شد.
" علی نمازی " گفت: به پیاده سازی خزانه داری الکترونیکی و اقدامات انجام شده در زمینه الکترونیکی کردن بخش خزانه استان یزد و راه اندازی سامانه های نظارت بر فعالیت های مالی دستگاههای اجرایی اشاره کرد و گفت: تمام تلاش این مجموعه ارائه خدمات در کمترین زمان ممکن است.
وی تلاش های این اداره کل و مجموعه ذیحسابان را برای ساماندهی و مسایل مالی دستگاههای یادآور شد و گفت: با تلاش های انجام شده، یزد کمترین مشکل را در بحث انحراف مالی داشته است و این امر نتیجه تعامل و همکاری این اداره کل با سایر دستگاهها می باشد.

 

 
امتیاز دهی