منو اشيا عمودي
صفحه اصلي
آخرين ويرايش سایت
آلبوم تصاوير
اخبار
اخبار
اطلاعیه ها
امضای صفحه
اوقات شرعي
بازديدها
پیوندها
جستجو
زمان ديجيتال سرور
گزارش تصویری
لینک های فوتر
منو اصلی - ردیف 1
منو اصلی - ردیف 2
منو دسترسی سریع
منو زبان
نام زیرپورتال
نظر سنجی
نقشه استان
ورود

1396/12/7 دوشنبه

پذیرش مقالات کارکنان اقتصاد و دارایی یزد در همایش ملی یزد جهانی، فرصت ها و ایده‌های توسعه

سه مقاله کارکنان اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد در اولین همایش ملی یزد جهانی، فرصت ها و ایده‌های توسعه پذیرفته شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارای استان یزد، " درآمدی بر تدوین نقشه راه جذب سرمایه گذاری خارجی در بخش گردشگری سلامت استان" ، " لزوم توجه به برند سازی در جذب سرمایه گذاری و توسعه گردشگری شهر جهانی یزد " و " بررسی و تحلیل کارایی گردشگری استان یزد " عناوین مقالات ارائه شده به همایش یاد شده می باشد.
شناخت روندهای اصلی گردشگری در حوزه‌های فن‌آوری، اقتصادی، تجاری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سلامت در راستای اقتصاد مقاومتی، شناخت پتانسیل های طبیعی و جاذبه های گردشگری، ارایه راهکارهای نوین جذب سرمایه گذاری داخلی و خارجی، اشتغال زایی و کارآفرینی در صنعت گردشگری، ارتقاء دانش، توانمندی و مهارت های کاربردی و عملیاتی فعالان مرتبط اب این حوزه و افزایش مشارکت بخش خصوصی، انجمن ها و سازمان‌های غیردولتی در توسعه  صنعت مورد نظر از جمله اهداف برگزاری این همایش اعلام شده است.
توسعه صنعت گردشگری با استفاده از فناوری مجازی، بررسی شیوه های نوین گردشگری و ایجاد فرهنگ در این بخش در راستای حفاظت از محیط زیست، ساماندهی مدیریت و اقتصاد گردشگری در مقیاس ملی - منطقه ای، ارائه نظریه های علمی و تخصصی ویژه نقاط ضعف و قوت صنعت توریسم، ارائه راهکارهای توسعه گردشگری پایدار، معرفی طرح ها و ایده های برتر و کارآفرین و  بهبود ارتباطات بین المللی جهت توسعه صنعت گردشگری از دیگر اهداف برگزاری آن می باشد.
اولین همایش ملی " یزد جهانی، فرصت ها و ایده‌های توسعه " نهم و دهم اسفندماه سالجاری به همت سازمان مدیریت و برنامه ریزی و دانشگاه آزاد اسلامی یزد برگزار می شود.
اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد چندی قبل نیز در دومین همایش ملی رویکرد های نوین حسابداری بخش عمومی با ارائه پنج مقاله و در اولین همایش ملی مولدسازی و مدیریت دارایی‌های دولت با ارایه سه مقاله خوش درخشید.

 

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ