منو اشيا عمودي
صفحه اصلي
آخرين ويرايش سایت
آلبوم تصاوير
اخبار
اخبار
اخبار وزارت دارایی
اطلاعیه ها
امضای صفحه
اوقات شرعي
بازديدها
پیوندها
جستجو
زمان ديجيتال سرور
گزارش تصویری
لینک های فوتر
منو اصلی - ردیف 1
منو اصلی - ردیف 2
منو دسترسی سریع
منو زبان
نام زیرپورتال
نظر سنجی
نقشه استان
ورود

1398/2/18 چهارشنبه

از طریق برقراری ویدئو کنفرانس

وزیر اقتصاد مسایل ذیحسابی استان های کشور را بررسی کرد

دکتر دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی از طریق ارتباط ویدئو کنفرانس و نشست با ذیحسابان استان های مختلف کشور، مسایل و مشکلات این بخش را بررسی کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد، در نشستی که در همین راستا با حضور ذیحسابان دستگاههای اجرایی استان در محل سالن کنفرانس این اداره کل برگزار شد؛ مسایل ذیحسابی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

هدف از برگزاری این نشست که خزانه دار کل کشور و سایر مقامات وزارت اقتصاد نیز در آن حضور داشتند استفاده از دیدگاههای وزیر اقتصاد و بحث و تبادل نظر در خصوص موضوع ذیحسابی و ضرورت توجه به این جایگاه اعلام شد.

وزیر امور اقتصادی و دارایی در این نشست جایگاه ذیحسابان را در دستگاههای اجرایی مهم خواند و بر اجرایی شدن مدیریت هزینه ها تاکید کرد و افزود:  در شرایط فعلی ذیحسابان باید در این عرصه تلاش کنند.

فرهاد دژپسند افزود: در شرایطی که دشمنان با رفتارهای غیرخردمندانه می خواهند مردم را از دولت جدا کنند باید مدیریت هوشمند  هزینه بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.

سید رحمت الله اکرمی معاون وزیر و خزانه دار کل کشور نیز در این نشست گزارشی از وضعیت ذیحسابی در کشور ارائه کرد و گفت»: هم اینک بیش از سه هزار نفر ذیحساب در کشور فعالیت و امور مالی دستگاههای اجرایی را بر عهده دارند.

اجرای شیوه های نوین مالی در دستگاههای اجرایی، بررسی جایگاه ذیحسابان،کمبود شدید ذیحساب در دستگاههای اجرایی، لزوم تفویض اختیار به استان ها در این بخش و عدم معرفی جایگاه سازمانی ذیحسابی در ساختاری اداری از موضوعات مطرح شده در این نشست بود که مقامات وزارت خانه در این زمینه ها توضیحات لازم را ارائه کردند.


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ