منو اشيا عمودي
صفحه اصلي
آخرين ويرايش سایت
آلبوم تصاوير
اخبار
اخبار
اطلاعیه ها
امضای صفحه
اوقات شرعي
بازديدها
پیوندها
جستجو
زمان ديجيتال سرور
گزارش تصویری
لینک های فوتر
منو اصلی - ردیف 1
منو اصلی - ردیف 2
منو دسترسی سریع
منو زبان
نام زیرپورتال
نظر سنجی
نقشه استان
ورود
اخبار

1396/11/23 دوشنبه

همایش آشنایی با اسناد خزانه اسلامی در یزد برگزار می شود

سومین همایش آشنایی با اسناد خزانه اسلامی و همایش آموزشی حسابداری تعهدی و صورت های مالی و بدهی ها و مطالبات دولت 24 تا 26 بهمن ماه با حضور مسئولان وزارت امور اقتصادی و دارایی، ذیحسابان و کارشناسان ارشد مالی دستگاههای اجرایی استان یزد در محل سالن جلسات اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد، رئیس خزانه معین استان یزد ، هدف از برگزاری این همایش را ارتقای سطح دانش شرکت کنندگان در  خصوص چگونگی  عملیاتی شدن اسناد خزانه اسلامی به منظور تسهیل در اجرای طرح های پیمانکاری و عمرانی دولت، تبیین جایگاه  اسناد خزانه اسلامی و حسابداری تعهدی  در مراودات مالی دستگاههای اجرایی اعلام کرد.
" سعید نورایمانی " افزود: رفع چالش های اجرایی بخش خصوصی در زمینه بهره مندی از اسناد خزانه اسلامی ( اوراق مشارکت، اسناد خزانه اسلامی، صکوک اجاره و اسناد تهاتر) از دیگر اهداف برگزاری همایش یاد شده می باشد.
معاون نظارت مالی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد، رفع ابهامات در خصوص استفاده از  اسناد خزانه اسلامی و اجرای حسابداری تعهدی و ارائه راهکارهای مناسب و طرح مسایل مالی و تخصصی و بیان چالش های حوزه مالی دستگاههای اجرایی را از جمله مسایلی دانست که در همایش مورد توجه قرار خواهد گرفت.
وی گفت: رویکرد مناسب در جذب اعتبارات اسناد خزانه اسلامی، ارائه صورت های مالی شفاف وثبت دقیق مطالبات و بدهی های دولت از  برنامه های اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد است که در چارچوب برگزاری همایش و دوره های آموزشی دنبال می شود.
استان یزد در سال 95 موفق شد 100 درصد اعتبارات اسناد خزانه اسلامی را جذب کند.
 

 

 
امتیاز دهی