منو اشيا عمودي
صفحه اصلي
آخرين ويرايش سایت
آلبوم تصاوير
اخبار
اخبار
اطلاعیه ها
امضای صفحه
اوقات شرعي
بازديدها
پیوندها
جستجو
زمان ديجيتال سرور
گزارش تصویری
لینک های فوتر
منو اصلی - ردیف 1
منو اصلی - ردیف 2
منو دسترسی سریع
منو زبان
نام زیرپورتال
نظر سنجی
نقشه استان
ورود
اخبار

1396/11/24 سه‌شنبه

همایش حسابداری تعهدی در یزد برگزار شد

همایش آموزشی حسابداری تعهدی، صورت های مالی و بدهی ها و مطالبات دولت روز سه شنبه با حضور مسئولان وزارت امور اقتصادی و دارایی، ذیحسابان و کارشناسان ارشد مالی دستگاههای اجرایی استان یزد در محل سالن اجتماعات اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد برگزار شد.

معاون نظارت مالی اداره کل امور اقتصادی و دارایی و رئیس خزانه معین استان یزد در این همایش با اشاره به لزوم پیاده سازی نظام حسابداری تعهدی در دستگاههای اجرایی، اقدامات انجام شده در این زمینه در استان را یادآور شد و گفت: اجرا و پیاده سازی این نظام و رفع موانع و ابهامات موجود از جمله برنامه های این اداره کل است که در قالب همایش ها دنبال می شود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد، " سعید نورایمانی" نقش آموزش،  تجهیز و تقویت نرم افزارهای موجود را در اجرای بهتر نظام حسابداری تعهدی مهم ارزیابی کرد و گفت: طی سالهای اخیر برای شفاف سازی مسایل مالی و پیاده سازی نظام حسابداری تعهدی در دستگاههای اجرایی استان یزد، تلاش های زیادی صورت گرفته است .
وی با اشاره به ضرورت توجه ویژه به حسابداری تعهدی در پایان سال مالی تصریح کرد: ثبت مطالبات و بدهی ها در سامانه های مربوطه حائز اهمیت است ؛ چراکه با این کار وضعیت صورت های مالی، بدهی ها و مطالبات دولت شفاف تر می شود.
در این همایش دو روزه آموزش های لازم در زمینه های مسایل مالی و تخصصی، رفع چالش های حوزه مالی دستگاههای اجرایی،  نحوه تغییر مبنای حسابداری نقدی به تعهدی، انواع صورت های مالی و لزوم ارائه آن از طریق سامانه های الکترونیکی سماد و سناما، نحوه تهیه فرم عملکرد و صورت های مالی و ثبت دقیق مطالبات و بدهی های دولت آموزش های لازم ارائه می شود.
 
 

 

 
امتیاز دهی