منو اشيا عمودي
صفحه اصلي
آخرين ويرايش سایت
آلبوم تصاوير
اخبار
اخبار
اطلاعیه ها
امضای صفحه
اوقات شرعي
بازديدها
پیوندها
جستجو
زمان ديجيتال سرور
گزارش تصویری
لینک های فوتر
منو اصلی - ردیف 1
منو اصلی - ردیف 2
منو دسترسی سریع
منو زبان
نام زیرپورتال
نظر سنجی
نقشه استان
ورود
اخبار

1396/12/15 سه‌شنبه

مدیر کل اقتصاد و دارایی یزد:

یزد در زمینه زیرساخت های سرمایه گذاری شرایط خوبی در کشور دارد

مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد با اشاره به فراهم بودن زیرساخت های لازم برای جذب سرمایه گذاری در استان گفت: وضعیت یزد در این زمینه در  سطح کشور و در مقایسه با سایر استان ها مناسب تر است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد، " علی نمازی " در نشست نمایندگان تام الاختیار دستگاههای عضو مرکز خدمات سرمایه گذاری با قدردانی از اقدامات صورت گرفته از سوی دستگاههای و نمایندگان آن  بر تلاش برای بهتر شدن شرایط سرمایه گذاری در استان تاکید کرد.

وی افزود: فعالیت های خوبی در این زمینه انجام و مرکز خدمات سرمایه گذاری راه اندازی شده است و نمایندگان عضو این مرکز با جدیت، پشتکار و علاقه مندی ویژه مسایل مرتبط را پیگیری می کنند.

نمازی یادآور شد:  همچنین نشست های منظم هم فکری و هم اندیشی با حضور متولیان سرمایه گذاری بخش خصوصی و دولتی در  مرکز یاد شده برگزار می شود و مسایل سرمایه گذاری از زاوایای مختلف مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.

وی با بیان اینکه برخی ملاحظات استانی و کشور محدودیت هایی را برای سرمایه گذاری ایجاد می کند؛ حمایت مسئولان اجرایی استان از سرمایه گذاری خوب ارزیابی کرد و خواستار تلاش تیم اقتصادی وسرمایه گذاری برای فراهم کردن شرایط بهتر سرمایه گذاری در استان و رسیدن به جایگاه بهتر و مناسب تر در کشور  شد.

نائب رئیس مرکز خدمات سرمایه گذاری استان یزد، خواستار حمایت بیشتر مدیران دستگاههای عضو این مرکز شد و گفت:  نمایندگان این دستگاهها علاوه بر حضور در مرکز سرمایه گذاری، مسایل مرتبط در دستگاهها خود را نیز  پیگیری کنند و پاسخگو باشند.

معاون اقتصادی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد هم از به روز رسانی 78 عنوان فرصت سرمایه گذاری استان در بخش های مختلف از جمله کشاورزی، میراث فرهنگی و گردشگری، عمران شهری و صنعت و معدن  خبر داد و گفت: شش فرصت آن به عنوان شاخص معرفی شده است.

" محمد دهقان منشادی "گفت: به زودی این فرصت ها در قالب لوح فشرده تدوین و منتشر خواهد شد و در دسترسی علاقه مندان و سرمایه گذاران قرار خواهد گرفت.

در این نشست نماینده موسسه آب رسانی کوثر یزد ظرفیت ها و فرصت های سرمایه گذاری این موسسه را معرفی کرد.


 
امتیاز دهی