منو اشيا عمودي
صفحه اصلي
آخرين ويرايش سایت
آلبوم تصاوير
اخبار
اخبار
اطلاعیه ها
امضای صفحه
اوقات شرعي
بازديدها
پیوندها
جستجو
زمان ديجيتال سرور
گزارش تصویری
لینک های فوتر
منو اصلی - ردیف 1
منو اصلی - ردیف 2
منو دسترسی سریع
منو زبان
نام زیرپورتال
نظر سنجی
نقشه استان
ورود
اخبار

1397/7/5 پنجشنبه

به مناسبت هفته دفاع مقدس

مسئولان اقتصاد و دارایی یزد با خانواده های معظم شهدا دیدار کردند

به مناسبت هفته دفاع مقدس، مدیر کل و مسئولان اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد به همراه مسئولان سپاه الغدیر، بسیج و بنیاد شهید و امور ایثارگران استان از تعدادی از خانواده معظم شهدای هشت سال دفاع مقدس دیدار کردند.

مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد در این دیدار با گرامی داشت هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره شهدای این دوران بر پاسداری از دستاوردهای انقلاب اسلامی، امام و شهدا تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی این اداره کل " علی نمازی "  به بیان اینکه خدمت به شهدا و خانواده های معظم آنها افتخار است گفت: همه ما مدیون خون پاک شهدا و صبر و پایداری خانواده های معظم آنان هستیم و تجلیل از شهدا و تکریم و سرکشی از خانواده های این عزیزان وظیفه همه ماست.

وی روحیه شهادت طلبی شهدا را یادآور شد و آنان را مایه عزت و افتخار کشور و ملت دانست و افزود: عزت و افتخاری که شهیدان در هشت سال دفاع مقدس و سایر صحنه های انقلاب اسلامی آفریدند برای همیشه در تاریخ ایران اسلامی ماندگار است.

وی با بیان اینکه امنیت و آرامش جامعه مدیون ایثار، مقاومت و جانفشانی شهدا است بر توجه و رفع مشکلات خانواده های شهدا تاکید کرد و گفت: امنیت و آرامش جامعه ما از برکت خون های پاک شهیدان است.

خانواده های معظم شهدا نیز در این دیدار به بیان گوشه ای از زندگانی، خاطرات، اخلاص و ایثار شهدا پرداختند و خدامحوری، مردم داری و داشتن روحیه شهادت طلبی و خدمت به مردم را از ویژگی های بارز شهدا برشمردند.

در دیدار یاد شده ضمن بررسی مسایل و مشکلات خانواده های معظم شهیدان کامران شمس اناری، یداالله ملاحیدری، یاسر بختیاری و محمد هادی دهکی از مقام شامخ آنان و سایر شهدا تجلیل شد.

این شهیدان در عملیات های مختلف هشت سال دفاع مقدس از جمله کربلای پنج به درجه رفیع شهادت نایل شدند.

همچنین شماری از کارکنان اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد با حضور در گلزار شهدا با نثار شاخه های گل بر تربت پاک شهیدان و قرائت فاتحه نسبت به مقام شامخ این عزیزان ادای احترام و از مقام و منزلت آنها تجلیل کردند.


 
امتیاز دهی