منو اشيا عمودي
صفحه اصلي
آخرين ويرايش سایت
آلبوم تصاوير
اخبار
اخبار
اخبار وزارت دارایی
اطلاعیه ها
امضای صفحه
اوقات شرعي
بازديدها
پیوندها
جستجو
زمان ديجيتال سرور
گزارش تصویری
لینک های فوتر
منو اصلی - ردیف 1
منو اصلی - ردیف 2
منو دسترسی سریع
منو زبان
نام زیرپورتال
نظر سنجی
نقشه استان
ورود
اخبار

1397/10/20 پنجشنبه

به میزبانی گمرک استان یزد

نشست مدیران روابط عمومی دستگاههای استانی وزارت اقتصاد در یزد برگزار شد

نشست مدیران روابط عمومی دستگاههای استانی وزارت اقتصاد به میزبانی اداره کل گمرک استان یزد در محل سالن کنفرانس منطقه ویژه اقتصادی استان یزد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد هدف از برگزاری این نشست  بحث و تبادل نظر در خصوص مباحث روابط عمومی، برنامه های گرامی داشت دهه فجر و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و اطلاع رسانی فعالیت ها و عملکرد بخش های اقتصادی اعلام شد.

مدیر کل گمرک استان یزد در این نشست نقش و جایگاه روابط عمومی ها در دستگاههای اجرایی را مهم خواند و حسایت کار روابط عمومی را یادآور شد وگفت:  فعالیت در این بخش علاقه مندی خاصی را می طلبد.

"محمد حسین سلمانی ندوشن " افزود: کسی که در این حرفه فعالیت می کند باید دارای تخصص لازم، آشنا به کار رسانه ای و از دانش بالایی برخوردار باشد.

دبیر شورای هماهنگی روابط عمومی های دستگاههای تابعه وزارت اقتصاد در استان یزد هم در این نشست با قدردانی از میزبانی گمرک استان بر تعامل روابط عمومی های بخش های اقتصادی تاکید کرد.

احمد جعفری  برگزاری این نشست ها را گامی مهم در جهت تقویت همکاری ها  و تبادل تجربیات عنوان کرد و  گفت:  با محوریت انعکاس عملکرد، فعالیت ها و دستاوردهای 40 ساله، نشست خبری مشترک با حضور رسانه ها و مدیران دستگاههای تابعه وزارت اقتصاد در استان در دهه فجر برگزار خواهد شد.

در این نشست  پس از بحث و تبادل نظر در خصوص موارد یاد شده، مدیران روابط عمومی دستگاهها دیدگاهها و نقطه نظرات خود را در خصوص برنامه های گرامی داشت ایام الله دهه فجر طرح کردند.

ارائه گزارشی از  برنامه های جدید گمرک در خصوص صادرات و واردات، تاکید بعد اطلاع رسانی عملکرد و فعالیت های بخش های اقتصادی و بیان نقش مهم روابط عمومی ها در امر اطلاع رسانی از دیگر محورهای مورد بحث این نشست بود.


 
امتیاز دهی