منو اشيا عمودي
صفحه اصلي
آخرين ويرايش سایت
آلبوم تصاوير
اخبار
اخبار
اخبار وزارت دارایی
اطلاعیه ها
امضای صفحه
اوقات شرعي
بازديدها
پیوندها
جستجو
زمان ديجيتال سرور
گزارش تصویری
لینک های فوتر
منو اصلی - ردیف 1
منو اصلی - ردیف 2
منو دسترسی سریع
منو زبان
نام زیرپورتال
نظر سنجی
نقشه استان
ورود
اخبار

1398/2/18 چهارشنبه

سرپرست معاونت امور اقتصادی استانداری یزد:

دستگاههای استانی وزارتخانه ها در یزد برنامه های سال 98 خود را ارائه کنند

سرپرست معاونت امور اقتصادی استانداری یزد با تاکید بر تکیه بر توانمندی های استان گفت: دستگاههای استانی وزارتخانه ها در استان برنامه های، طرح ها و پروژه های سال 98 خود را ارائه کنند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد، سید مسعود عظیمی در جمع مسئولان اقتصادی استان و مدیران استانی وزارت اقتصاد در محل استانداری یزد، توجه به این امر را از برنامه های استان برشمرد و  افزود: کشور و به تبع آن یزد دارای توانمندی ها، نیروها و مدیران کارآمد است که می توان با تکیه بر آن امور را به پیش برد.

وی با قدردانی از تلاش های تیم اقتصادی و دستگاههای استانی وزارت امور اقتصادی و دارایی گفت: مجموعه دستگاههای استانی وزارت اقتصاد، پنجره بزرگی برای رونق اقتصادی استان است.

وی اظهار داشت: بخش های مالی، سرمایه گذاری، بیمه ای، بانکی، گمرکی، مالیاتی و اموال تملیکی نقش تاثیر گذاری در رونق اقتصادی استان دارند و باید برنامه های مدونی داشته باشند.

وی با تاکید بر حل مشکلات بخش های اقتصای  با همفکری و هم اندیشی گفت: در این زمینه نباید به دنبا قضایی کردن مسایل باشیم؛ بلکه مسایل اقتصادی را باید با کار کارشناسی و همفکری حل و فصل کرد.

سرپرست معاونت امور اقتصادی استانداری یزد پس از ارائه گزارش مدیران دستگاههای تابعه وزارت اقتصاد دراستان، دیدگاهها و نقطه نظرات خود را بر اساس سیاست گذاری استان ارائه کرد.


 
امتیاز دهی