سه‌شنبه, 17 تير 1399
  • ساعت : ۱۱:۲۷:۵۸
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۷/۰۴ 
  • کد خبر : ۱۸۵۹۶۱
به مناسبت هفته دفاع مقدس
مسئولان اقتصاد و دارایی یزد با خانواده های معظم شهدا دیدار كردند
​​​​​​​به مناسبت هفته دفاع مقدس، مسئولان اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد به همراه مسئولان سپاه الغدیر، بسیج و بنیاد شهید و امور ایثارگران استان از تعدادی از خانواده معظم شهدای هشت سال دفاع مقدس دیدار کردند.

معاون اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد در این دیدار با گرامی داشت هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره شهیدان بر پاسداری از دستاوردهای انقلاب اسلامی، امام و شهدا تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی این اداره کل " مجید کرباسی " با بیان اینکه خدمت به شهدا و خانواده های معظم آنها افتخار است گفت: همه ما مدیون خون پاک شهدا و صبر و پایداری خانواده های معظم آنان هستیم و تکریم و تجلیل از شهدا وظیفه همه ماست.

وی اظهار داشت: دیدار با خانواده های شهدا، گرامی داشت یاد، نام و خاطره گلگون کفنانی است که در مسیر اسلام و انقلاب قدم گذاشتند و جان خود را مخلصانه تقدیم انقلاب اسلامی کردند.

وی با بیان اینکه امنیت و آرامش جامعه مدیون ایثار، مقاومت و جانفشانی شهدا است بر توجه و رفع مشکلات خانواده های شهدا تاکید کرد و گفت: امنیت و آرامش جامعه ما از برکت خون های پاک شهیدان است.

خانواده های معظم شهدا نیز در این دیدار به بیان گوشه ای از زندگانی، خاطرات، اخلاص و ایثار شهدا پرداختند و خدامحوری، مردم داری و داشتن روحیه شهادت طلبی و خدمت به مردم را از ویژگی های بارز شهدا برشمردند.

در دیدار یاد شده ضمن بررسی مسایل و مشکلات خانواده های معظم شهیدان جلال پارسائیان، رضا زینلی، محمود جعفری و غلامرضا صادقیان از مقام شامخ آنان و سایر شهدا تجلیل شد.

این شهیدان در عملیات های مختلف هشت سال دفاع مقدس از جمله بدر، خیبر به درجه رفیع شهادت نایل شدند.

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.7.4.0