سه‌شنبه, 17 تير 1399
  • ساعت : ۱۱:۴۴:۲۲
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ 
  • کد خبر : ۱۸۷۶۵۷
اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد
بسیج مظهر قدرت عظیم ملت ایران است
اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد روز شنبه با انتشار پیامی ضمن گرامی داشت هفته بسیج اعلام کرد: بسیج، شجره طیبه انقلاب اسلامی و مظهر اراده و قدرت عظیم ملت ایران است و تشکیل آن به فرمان تاریخی امام راحل (ره) یکی از مهمترین برکت‌های انقلاب است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد ، در بخشی از این پیام آمده است: با تشکیل بسیج و حضور بسیجیان در عرصه های مختلف انقلاب اسلامی، توطئه های دشمنان نقش بر آب شد.

در بخش دیگری از این پیام آمده است: بسیج یک حرکت اجتماعی است که تشکیل آن در نظام جمهوری اسلامی ایران از برکات و الطاف خداوند متعال بر ملت عزیز و انقلاب اسلامی بود و حضور قوی بسیج در ۴۰ سال گذشته موجب خنثی شدن انواع توطئه‌های دشمنان علیه انقلاب شد.

اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد در پیام خود ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس بر ترویج فرهنگ بسیج، ایثار و شهادت تاکید کرد و اضافه نمود: بسیج با پیروزی انقلاب اسلامی، یک نهال نو پا بود؛ اما امروز درخت تناور و پرثمری شده که شکوفه‌های بهاری آن را در بیداری اسلامی جهان اسلام به درستی می‌توان به تماشا نشست.

این پیام می افزاید: امروز بحمدالله روحیه بسیجی در همه عرصه‌های اقتصادی ، سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، علمی و فناوری نمود دارد و امروز شاهدیم که بسیج در فعالیت هایی که کشور به آنها نیاز دارد فعالانه در کنار مسئولان رسالت خود را انجام می‌دهند.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.7.4.0