سه‌شنبه, 17 تير 1399
  • ساعت : ۱۱:۳:۳۰
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ 
  • کد خبر : ۱۹۵۱۰۸
معاون استاندار یزد:
متولیان امور سرمایه گذاری در یزد برای رفع موانع فراروی سرمایه گذاری تلاش كنند
معاون امور اقتصادی استاندار یزد با اشاره به ظرفیت های خوب اقتصادی این استان گفت: دستگاههای اجرایی و متولیان امور سرمایه گذاری در استان برای رفع موانع و مشکلات فراروی این بخش به جد تلاش کنند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد، سید مسعود عظیمی در نشست نمایندگان دستگاههای اجرایی عضو مرکز خدمات سرمایه گذاری استان، خواستار همراهی و همکاری بیشتر دستگاههای اجرایی و متولیان امور برای رفع این مشکلات شد.

وی حذف بروکراسی اداری، کاهش مدت زمان و شفاف سازی در روند صدور مجوزها را مورد تاکید قرار داد و افزود: باید زمینه ای فراهم شود تا سرمایه گذاران بتوانند با کمترین دغدغه نسبت به سرمایه گذاری اقدام کنند.

معاون استاندار یزد اضافه کرد: برخی سرمایه گذاری ها به دلیل برخی مشکلات در نیمه راه قرار دارد و برخی نیز به دلیل قوانین دست و پا گیر راکد است.

وی با اشاره به شعار جهش تولید افزود: در بحث سرمایه گذاری باید جهش و حرکتی غیرقابل انتظار اتفاق بیفتد تا شاهد رونق و شکوفایی آن باشیم.

وی لزوم فراهم کردن زیر ساخت های لازم برای انجام سرمایه گذاری را مورد تاکید قرار داد و تصریح کرد: ظرفیت های سرمایه گذاری نباید از دست برود.

عظیمی در بخش دیگری از سخنانش حمایت از  فضای کسب و کار را خواستار شد و گفت:  بهبود سرمایه گذاری به بهبود فضای کسب و کار منجر می شود.

 

 

 

 

 

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.7.4.0